Komunikator PR

Champion
Klub Karate Kyokushin

Założycielami i trzonem Championa Klubu Karate Kyokushin są utytuowani zawodnicy karate Wojciech Radziewicz i Aleksandra Bukowa.

Sandra Bukowa to wielokrotna medalistka Mistrzostw Europy, USA i Obu Ameryk. Ponadto zdobywała złote medale na Mistrzostwach Austrii, Holandii i jest jedyną do tej pory zawodniczką na świecie, która zdobyła Mistrzostwo Europy w kategorii kata w dwóch największych światowych organizacjach.

Wojciech Radziewicz jako jeden z nielicznych na świecie zdobywał sukcesy w dwóch kategoriach – kumite i kata. Jest trenerem Kadry Narodowej w kata.

Wojciech to wielokrotny medalista Mistrzostw Europy, USA i Obu Ameryk. Dzisiaj spełnia się jako trener oraz Branch Chief WKO. Z pasji do karate postanowił zrealizować swoje marzenie i założyć własny klub, gdzie może dzielić się swoim bogatym doświadczeniem z młodzieżą.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie logo oraz kolorystyki klubowej wraz z materiałami startowymi, które dystrybuowane były zaraz po powstaniu klubu. Oprócz logo zaprojektowaliśmy plakaty, ulotki, bannery i nadruki na odzieży klubowej.

W logo zawarliśmy symbole nawiązujące do karate kyokushin oraz podkreślające charakter nazwy klubu. Zarysy postaci w postawie karate symbolizują wojownika- zwycięzcę. Pośrodku umieszczona jest gwiazda nawiązująca do symboliki kanku. Sygnet natomiast tworzy trofeum zwycięzcy. Zastosowana typografia ma nowoczesny, czytelny styl, a wyrazisty krój nazwy Champion podkreśla jego wagę.

Lubimy pracować dla pasjonatów!

powrót do portfolio
strzałka do góry