Komunikator PR

Digicos S.A.

Rebranding związany z przekształceniem firmy w Spółkę Akcyjną, strona internetowa, publikacje, materiały BTL i projekty kalendarzy.

Nasza wieloletnia współpraca z firmą Digicos S.A. zaowocowała wieloma zrealizowanymi projektami. Firma, która obsługuje infrastrukturę telekomunikacyjną czołowych polskich operatorów telefonii komórkowej powierzyła nam sporą część swojego budżetu marketingowego.

Stworzyliśmy również stronę wizerunkową firmy. Koncepcja strony została oparta na kwadratach, dzięki czemu uzyskaliśmy nietypowy, ale czytelny układ strony.

Kwadraty dały nam ciekawe pole do reperezentacji treści, która podzielona na odrebne sekcje stała się bardziej przystępna, dodatkowo nieszablonowy układ strony wywołuje ciekawość i zachęca użytkownika do zapoznania się z treścią. Strona jest w pełni responsywna i oparta na systemie zarządzania treścią (CMS WordPress).

Podgląd strony: www.digicos.pl

 W 2018 roku nasz klient obchodzi swoje 20-lecie. Z tej okazji stworzyliśmy specjalny logotyp nawiązujący do tej rocznicy.

Cyfra 20 oznacza lata obecności na rynku, natomiast niedokończony „zyg zag” zapowiada dalsze działania firmy i ukazuje ją z jednej strony jako firmę tętniącą życiem, a z drugiej strony nawiązuje do tematyki działalności – telekomunikacji i przepływu sygnału.
powrót do portfolio
strzałka do góry