Komunikator PR

Eu Service

Firma EU Service zajmuje się doradztwem w zakresie zwrotu podatku płaconego przez osoby legalnie pracujące za granicą od 2003 r. W chwili obecnej oferta obejmuje kilka krajów europejskich w zakresie usług związanych z finansami osób pracujących za granicą.

Forma zaproponowanego logo nawiązuje do krawędzi monety. Dobrana jest żywa i zapadająca w pamięć kolorystyka, która nawiązuje do dynamicznego rozwoju oferty i gotowości do rzetelnego spełniania oczekiwań klienta.

Nowe logo pojawiło się na wszystkich materiałach biurowych, zapewniając spójny wizerunek firmy.

Ponieważ ilość informacji o poszczególnych krajach jest bardzo duża, stronę internetową zaprojektowaliśmy tak, by ułatwić użytkownikowi sprawne poruszanie się po stronie.

W poszukiwaniu informacji na temat danego kraju użytkownik może skorzystać ze standardowego menu, ale posiada również dostęp do informacji poprzez pasek nawigacyjny wysuwający się z prawej strony. Zastosowanie takiego rozwiązania umożliwiło stworzenie przejrzystej strony, bez przeładowania informacjami. Dodatkowo na stronie głównej poszczególne kraje zostały wyróżnione ikonkami korzajrzącymi się z danym krajem.

Witryna wyświetla się prawidłowo na urządzeniach mobilnych, w związku z czym dostęp do informacji jest bardzo szybki i możliwy w każdej sytuacji.

Podgląd strony: www.zwrotpodatku.eu

powrót do portfolio
strzałka do góry