SBA Flex

Realizacja dla agencji zatrudnienia

SBA Flex – Agencja pracy

SBA Flex Recruitment to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy z oddziałami na terenie całej Polski, w Holandii i Rumunii. Powiązanie spółki z holenderską agencją–matką sprawia, iż nasza współpraca odbywa się na także poziomie międzynarodowym.

Dla naszego klienta stworzyliśmy unikalnego brand hero, którego nazwaliśmy SeBA. Jest to rysunkowa postać, która ma utożsamiać się z młodą osobą wyjeżdżającą za granicę do pracy. Nasze zadanie polega m.in. na tworzeniu ilustracji – scenek rodzajowych dla postaci SeBy nawiązujących do prawdziwych sytuacji, w których znajdują się młodzi ludzie po przyjeździe do Holandii. Nasz „ludzik” przedstawia także oferty pracy z bazy klienta.

Wizerunek SeBy przewija się na materiałach poligraficznych BTL, na profilach internetowych firmy oraz na eventach, które organizujemy dla naszego klienta.

Tworzymy linię materiałów poligraficznych: ulotek, folderów, standów, roll up’ów, kalendarzy – wszystko z postacią brand hero w wielu różnych ujęciach.

Od lat prowadzimy profil na Facebooku, gdzie udostępniamy aktualne oferty pracy, utrzymujemy stały kontakt z fanami, prowadzimy z nimi rozmowy przez Messengera.

Pokazujemy także różne aspekty mieszkania za granicą, atrakcje które można odwiedzić w wolnym czasie, podpowiadamy jak przygotować się do wyjazdu do pracy. Organizujemy kampanie internetowe na Facebooku z autorskimi grafikami. Analizujemy statystyki i dobieramy odpowiednie, skuteczne metody komunikacji prowadzące do konwersji w postaci przesyłanych aplikacji na poszczególne stanowiska.

Podgląd strony: www.sbaflex.pl

Angażujemy także serwisy internetowe tworząc banery reklamowe, produkujemy gadżety, pomagamy w organizacji targów. Prowadzimy kampanie mailingowe i przygotowujemy adekwatne newslettery.

Klient: SBA Flex

Zakres: identyfikacja wizualna, poligrafia, strona internetowa, social media, kampanie w mediach (radio, telewizja), brand hero, fotografia, eventy, copywriting