Znammi

Meble z natury

Naturalnie, że z nami!

Realizacje firmy Znammi to nie tylko ręcznie wykonane meble, blaty czy stoliki kawowe. To przede wszystkim dbałość o szczegóły, precyzja wykonania oraz eksperymentowanie z designem. To zachwyt nad naturą i nieustanne inspirowanie się otaczającym światem.

Klient: Znammi

Zakres: identyfikacja wizualna, fotografia, poligrafia, strona internetowa

Wsparcie marketingowe

Na pierwszym etapie współpracy ustaliliśmy, że hasło łączące wszystkie powstałe jak dotąd produkty naszego klienta to „Meble z natury’’. Pozwoliło to nam określić kierunek i styl kampanii Znammi.

Przygotowaliśmy system identyfikacji wizualnej firmy, m.in. projekty wizytówek, papier firmowy, określenie kolorystyki. Całość zawarta w karcie znaku. Zadbaliśmy o spójność kolorystyczną i tematyczną z designem strony internetowej. W ramach współpracy zrealizowaliśmy również  produktową sesję fotograficzną.

W sieci

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy responsywną stronę internetową utrzymaną w nowoczesnym i eleganckim stylu. Nawiązaliśmy do kolorów najczęściej występujących w naturze, którą inspiruje się nasz klient w swojej pracy. Poszczególne przejścia między widniejącymi na stronie produktami i kolekcjami zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapoznanie się z ofertą firmy było intuicyjne i wygodne.

znammi.pl