Przedszkole Skrzat

Właściciele przedszkola ‚Skrzat’, istniejącego w Opolu od wielu lat, zwrócili się do nas z prośbą o stworzenie nowego wizerunku placówki.

Prace zaczęliśmy od zaprojektowania logo. W oparciu o wizję klienta i nasze doświadczenie stworzyliśmy wesołe i kolorowe logo będące kolażem ciekawych liter, narysowanych ręką dziecka. Uzyskany znak przyciąga wzrok, odznacza się lekkością i budzi optymistyczne skojarzenia.

W dalszym etapie opracowaliśmy również księgę znaku, z dokładnymi wytycznymi związanymi ze stosowaniem logo na różnych nośnikach.

 

Ponieważ w tym samym czasie w przedszkolu toczył się proces rekrutacji, zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy prostą stronę typu landing page, by rodzice przyszłych przedszkolaków mogli łatwo i szybko uzyskać najważniejsze informacje.

Strona jest responsywna czyli dostosowana do działania na urządzeniach mobilnych, co pozwala na dotarcie do dużej rzeszy użytkowników.

Podgląd strony: www.skrzat-opole.pl

Na potrzeby rekrutacji powstała również składana ulotka. Treści zostały podzielone na interesujące bloki, wydzielone kolorowym tłem i ciekawymi ikonkami.

 

powrót do portfolio
strzałka do góry