Komunikator PR

SBA Flex Recruitment

SBA Flex Recruitment to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy i nasz wieloletni klient. Główna siedziba firmy mieści się w Opolu, a oddziały zlokalizowane są w całej Polsce. Powiązanie spółki z holenderską agencją–matką sprawia, iż nasza współpraca odbywa się na także poziomie międzynarodowym.

Dla naszego klienta stworzyliśmy unikalnego brand hero, którego nazwaliśmy SeBA.

Jest to rysunkowa postać, która ma utożsamiać się z młodą osobą wyjeżdżającą za granicę do pracy. Nasze zadanie polega na tworzeniu ilustracji postaci SeBy w różnych sytuacjach, w których znajdują się młodzi ludzie po przyjeździe do Holandii. Nasz „ludzik” mówi także o ofertach pracy z bazy klienta.

Wszystkie materiały są spójne i każdy zawiera wizerunek SeBy.

Tworzymy linię materiałów poligraficznych: ulotek, folderów, standów, roll up’ów, kalendarzy – wszystko z postacią brand hero w wielu różnych ujęciach.

Od lat prowadzimy profil na Facebooku, gdzie udostępniamy aktualne oferty pracy, utrzymujemy stały kontakt z fanami, prowadzimy z nimi rozmowy przez Messengera.

Pokazujemy także różne aspekty mieszkania za granicą, atrakcje które można odwiedzić w wolnym czasie, podpowiadamy jak przygotować się do wyjazdu do pracy. Organizujemy kampanie internetowe na Facebooku z autorskimi grafikami. Analizujemy statystyki i dobieramy odpowiednie, skuteczne metody komunikacji prowadzące do konwersji w postaci przesyłanych aplikacji na poszczególne stanowiska.

Podgląd strony: www.sbaflex.pl

Angażujemy także serwisy internetowe tworząc banery reklamowe, produkujemy gadżety, pomagamy w organizacji targów. Prowadzimy kampanie mailingowe i przygotowujemy adekwatne newslettery.

Część budżetu klienta przeznaczamy na kampanie marketingowe w internecie.

Prowadzimy kampanie AdWords w sieci wyszukiwania, remarketing, a także GDN czyli Google Display Network. Kampanie wspieramy działaniami typu programmatic, a szczególnie skupiamy się tu na kampaniach RTB.

powrót do portfolio
strzałka do góry