Komunikator PR

Znammi – Meble z natury

Obsługa firmy Znammi – naturalnie, że z nami

Realizacje firmy Znammi to nie tylko ręcznie wykonane meble, blaty czy stoliki kawowe. To przede wszystkim dbałość o szczegóły, precyzja wykonania oraz eksperymentowanie z designem. To zachwyt nad naturą i nieustanne inspirowanie się otaczającym światem.

Tamtejsi mistrzowie rzemiosła, tworząc nowe kolekcje mebli, korzystają z wielu walorów przyrody, naturalnych struktur słojów, przebarwień i pęknięć w drewnie, przenosząc nas bliżej natury. W taflach zastygłej żywicy potrafią dostrzec duży potencjał, co znajduje odzwierciedlenie w niepowtarzalnie wyglądających elementach mebli, blatach czy rzeźbieniach.

Razem bliżej natury – wsparcie marketingowe

Zaproponowane przez Znammi wartości – ze względu m.in. na nawiązania do przyrody oraz dbałość o detale – są bliskie również naszej agencji.

Na pierwszym etapie współpracy ustaliliśmy, że hasło łączące wszystkie powstałe jak dotąd produkty naszego klienta to „Meble z natury’’. Pozwoliło to nam określić styl, w jakim będziemy przygotowywać kampanię dla firmy Znammi.

W ramach współpracy zorganizowaliśmy sesję zdjęciową, stworzyliśmy responsywną stronę internetową utrzymaną w nowowczesnym i eleganckim stylu. Nawiązaliśmy do kolorów najczęściej występujących w naturze, którą inspiruje się nasz klient w swojej pracy. Poszczególne przejścia między widniejącymi na stronie produktami i kolekcjami zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapoznanie się z ofertą firmy Znammi było bardzo intuicyjne i wygodne.

Po wdrożeniu strony internetowej przygotowaliśmy serię materiałów drukowanych dla firmy, takich jak wizytówki czy papier firmowy. Zadbaliśmy o spójność kolorystyczną i tematyczną z designem strony internetowej.
Zaproponowane przez nas rozwiązania marketingowe dla firmy Znammi są dedykowane osobom przywiązującym wagę do szczegółów oraz doceniającym uroki naturalnych mebli bez względu na grupę zawodową i społeczną.
Było to dla nas ciekawe zadanie, naturalnie!

www.znammi.pl

powrót do portfolio
strzałka do góry